LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i fundjavës/ Parashikimi i yjeve sipas Paolo Fox

6 Nëntor 2020, 09:11, Horoskopi CNA
Horoskopi i fundjavës/ Parashikimi i yjeve sipas Paolo Fox

Këshilla është të shmangni përplasjet në dashuri dhe në marrëdhëniet në përgjithësi. Ka shumë tension në ajër.

Sot do të jetë një ditë interesante, pasi në aspektin fizik nuk do të jeni në formën tuaj më të mirë, por ndjenjat do të flasin vetë. Fundjava thjesht mund të jetë pak e diskutueshme në dashuri.

Binjakët

Ju jeni veçanërisht të zhytur në mendime dhe të brengosur , edhe nëse po përjetoni një moment të ndryshimit të madh. Këshilla për ju është të shmangni shpenzimet e tepërta . Dashuria është më afër.

Gaforrja

Për muaj me radhë ju po bëni një pastrim të pastër të situatave dhe njerëzve që nuk i doni më, sikur të ishit zgjuar përfundimisht nga një makth! Në dashuri duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm.

Fundjava e ardhshme duhet të planifikohet me kënaqësi në lidhje me dashurinë , takimet dhe miqësitë . Këshilla për ju është që të mos kërkoni konkurrencë me çdo kusht.

Virgjëresha

Kjo javë filloi një fillim mjaft të vrullshëm për shkak të tensioneve të ndryshme. Të Yjet favorizojnë nisje dhe ide të reja dhe të këtij muaji do të mund të ju jap satisfactions reja.

Peshorja

Këshilla për ju në këtë kohë është të mendoni për dashurinë dhe të gjeni ekuilibrin e duhur edhe me partnerin tuaj. Ndryshimet e mundshme në nivelin profesional.

Akrepi

Shpesh zemërohesh për marrëzira. Marrëdhëniet më komplekse tani janë ato midis prindërve dhe fëmijëve , kështu që fundjava duhet të trajtohet me shumë kujdes.

Shigjetari

Ju jeni në një fazë rritjeje dhe fundjava e ardhshme do t’ju japë emocione dhe ndjesi të këndshme, sipas horoskopit të Paolo Fox. Dita e sotme do t’ju lejojë të shëroheni .

Bricjapi

Dita e sotme mund të ju bëjë të ndiheni shumë të trazuar. Nga ana tjetër, ju natyrshëm keni tendencë të mbylleni në vetvete kur diçka ju zemëron dhe thjesht duket sikur është tani.

Ju mund të bini në dashuri papritmas! Viti i ardhshëm do të jetë një paralajmërues i ndryshimeve të mëdha për ju sipas astrologut, por është e rëndësishme të merreni me punë . Çiftet e preferuara të dashuruara.

Peshqit

Këshilla për ju është të përfitoni nga dita e sotme në përpjekje për të rikuperuar një qetësi të brendshme . Ka disa trazira në marrëdhëniet me Virgjëreshën dhe Binjakët./ CNA.al

Lajmet e fundit nga