LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi i muajit Nëntor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket shëndetit

31 Tetor 2020, 12:43, Horoskopi CNA
Horoskopi i muajit Nëntor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket

Sigurisht që nuk do t?ju mungojë energjia. Kjo sepse Marsi kalon në Dash dhe do t?ju bëjë të paduruar të etur për të bërë një mijë gjëra , por edhe pak të ndjeshme dhe impulsive.

Ju jeni të lodhur dhe keni nevojë të pushoni, prandaj përpiquni të menaxhoni mirë angazhimet tuaja dhe përkëdheluni sa më shumë që të mundeni.

Binjakët

Plot energji , vullnet të mirë dhe vendosmëri, ju do të jeni në gjendje të punoni me sukses për të përmirësuar formën tuaj fizike dhe estetike.

Gaforrja

Nervozizmi dhe shumë mendime në kokë do të jenë përgjegjës për një gjendje të mirëqenies jo optimale. Energjitë tuaja mund të vazhdojnë . Pra, asnjëherë mos i neglizhoni praktikat e mira, kujdesuni për pushimin tuaj, si dhe për angazhimet tuaja të përditshme.

Ky muaj do t?ju japë energji përçarëse , shumë grintë dhe vullnet në nivelet më të larta.Me pak fjalë, gjithçka që ju nevojitet për t?u përballur me rutinën si fitues dhe të jeni në gjendje t?i përkushtoheni vazhdimisht mirëqenies dhe shëndetit tuaj.

Virgjëresha

Ky muaj do t?ju japë energji të qëndrueshme me disa momente në të cilat vitaliteti juaj do të jetë me të vërtetë në krye dhe të tjerët në vend të të cilave do të jeni në gjendje të angazhoheni në rutinën e përditshme.

Peshorja

Ky tranzit mund të ju nervozojë, t?ju bëjë të ndiheni nervoz, por gjithashtu t?ju bëjë impulsiv, të pasjellshëm dhe t?ju bëjë të shpërndani energjitë tuaja jo të shkëlqyera.

Akrepi

Vitaliteti dhe qartësia mendore do t?ju shoqërojnë me dorë gjatë gjithë këtij muaji, që për shumë prej jush është edhe koha e ditëlindjes tuaj. Ju do të dëshironi të përmirësoni pamjen tuaj , të mendoni për shëndetin dhe t?i jepni vetes diçka të veçantë që të ndiheni të veçantë: për një ndryshim të pamjes , megjithatë, prisni deri në fund të nëntorit.

Shigjetari

Energji e shkëlqyeshme, jetësore dhe në formë të shkëlqyeshme. Nëntori do t?ju shohë gjithmonë në vijën e frontit, të etur për të lëvizur, për të shfryrë energjitë fizike përçarëse dhe për të stimuluar mendjen duke i hapur asaj horizonte të reja me interesa të veçanta.Do të ndiheni mirë dhe gjithashtu do të vërehet nga jashtë: një kohë e mirë për estetikën, për të ndryshuar pamjen tuaj ose për të përmirësuar diçka.

Bricjapi

Jini të kujdesshëm dhe mos e teproni .Ky muaj do të përfshijë shumë nervozizëm dhe së bashku me mijëra mendime që do të rrotullohen nëpër kokën tuaj rrezikoni të shperndani energji negative.

Duhet t?i kushtoni vëmendje mënyrës se si i përdorni energjitë tuaja: mos i harxhoni ato pa nevojë dhe mos harroni se edhe nëse jeni mirë gjithmonë keni nevojë për pushim.

Peshqit

Ky muaj do t?ju japë energji të qëndrueshme dhe shumë vullnet të mirë. Me pak fjalë, premisat e duhura për t?ju premtuar një periudhë të qetë, në emër të mirëqenies dhe vendosmërisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga