LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Si do të jetë dita e fundit e Tetorit për secilën shenjë

31 Tetor 2020, 09:07, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Si do të jetë

Një fundjavë interesante po afron . I vetmi defekt i madh mbetet aspekti i punës dhe ekonomisë. Mos u beso shumë të tjerëve, e ke bërë në të kaluarën dhe më pas është dashur të ndryshosh mendje.

Me Hënën në shenjë dhe Venusin në një aspekt interesant mund të bëni diçka më shumë që të përpiqeni të jeni rehat me të tjerët. Sa keq që këto ditë puna është kaotike.

Binjakët

Në këtë fundjavë mund të rizbuloni ngadalë dashurinë . Nëse do të kishte një krizë në disa familje, tani më në fund mund të fillojmë përsëri.

Gaforrja

Kjo është një fundjavë që përfshin një reflektim mbi atë që ka ndodhur në tre ditët e fundit. Fundjava premton emocione më shumë dhe më të mira.

Ose jeni shumë nervoz ose ditët e fundit ka pasur probleme fizike ose të punës. Dilni nga një javë e rëndë dhe tani dëshironi një fundjavë relaksi dhe qetësie.

Virgjëresha

Me këtë Hënë të favorshme ju vazhdoni të jeni një nga shenjat e forta të zodiakut. Janë 48 orë forcë të madhe , ju arrini të jeni energjik edhe në momente kritike.

Peshorja

Pas tre ditësh të vështira, tani po përjetoni ndjesi të veçanta. Mundohuni t’i kushtoni vëmendje polemikave. Ju shihni një të ardhme më të mirë dhe një horizont më të lirë.

Akrepi

Këto ditë jeni shumë të mërzitur, të lodhur dhe madje paksa merrni frymë. Mundohuni ta mbani nën kontroll këtë trazirë të brendshme që ndjeni.

Shigjetari

Ne po i afrohemi një Nëntori që mund të jetë shumë i bukur pikërisht në lidhje me marrëdhëniet ndërpersonale . Horoskopi Paolo Fox ju fton të lindur nga shenja të flisni qartë.

Bricjapi

E shtuna dhe e diela janë dy ditë interesante. Ju keni një dëshirë të madhe për të fituar sfidën me fatin. Duhet gjetur qetësia shpirtërore.

Jeni shumë i menduar këtë fundjavë. Ndoshta këto ditë do të ishte një ide e mirë të rrethoheni me njerëz pozitivë. Dita e sotme do t?iu shohë paksa të nënshtruar.

Peshqit

Në këtë kohë dhe gjatë gjithë muajit nëntor nuk do ta keni më Venusin të kundërt. Emocionet mund të zgjohen , ftesa e astrologut është të ndreqë lotët në dashuri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga