LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e sotme për të gjitha shenjat

3 Nëntor 2020, 09:01, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e sotme për të

Këtë të martë mendoni se ekziston një dëshirë e madhe për të hequr qafe një barrë . Sidoqoftë, është një ditë më e mirë se e hëna. Me Marsin në shenjë në këtë periudhë është e vështirë të qëndrosh i qetë.

Në këto 48 orë të martën dhe të mërkurën do të duhet të keni kujdes me paratë , keni akumuluar shpenzime shtesë. Në dashuri ky është një qiell i ngrohtë që nuk ofron asgjë të re.

Binjakët

Ju jeni të fortë dhe të fuqishëm dhe tashmë po bëni plane për të ardhmen. Edhe në kohë komplekse si kjo mund të gjesh zgjidhje.

Gaforrja

Këto janë ditë kur është shumë e vështirë të merresh vesh me mjedisin, kështu që nëse një ambient nuk është i duhuri, nëse ka njerëz që vozisin kundër teje, duhet të jesh i durueshëm.

Marsi dhe Venusi i favorshëm tregojnë dashuri, miqësi dhe takime . Sidoqoftë, në punë, horoskopi Paolo Fox ju fton të mos e teproni.

Virgjëresha

Ju jeni në një presion të madh dhe kjo tregon se keni të bëni me shumë gjëra dhe mund të ndiheni të stresuar. Dashuria bëhet përsëri interesante.

Peshorja

Kërkoni një rrugë të mesme mes sipërfaqësoritetit dhe perfeksionizmit ekstrem, mos merrni gjithçka shumë në gjoks, por përballeni me gjëra me qetësi më të madhe.

Akrepi

Nëse kohët e fundit keni kapërcyer një problem, një dyshim, tani mund të ecni përpara edhe më mirë. Kini kujdes nga kostot e strehimit që duhet të përballen me shumë kujdes.

Shigjetari

Sot ju duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem, të zbërtheni problemin. Ju ndoshta keni nevojë për një pauzë të vogël për reflektim. Horoskopi Paolo Fox këshillon të mos lodhni shumë veten.

Bricjapi

Vazhdoni të jeni veçanërisht të zhytur në mendje edhe sot. Kjo nuk do të thotë që gjërat shkojnë keq dhe pavarësisht kaosit ju do të jeni në gjendje të gjeni çelësin e problemit.

Kjo e martë është një ditë e mirë: ju jeni veçanërisht të preferuar. Merkuri në shenjë përfaqëson aftësinë për të bërë zgjedhje të caktuara në praktikë.

Peshqit

Është një periudhë ngritjesh dhe ngritjesh dhe këto ndryshime të papritura rrezikojnë të bëhen problem . Në punë, gjërat duket se po duken pak më mirë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga