LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, 7 nëntor 2020

7 Nëntor 2020, 07:00, Horoskopi CNA
Horoskopi i ditës, 7 nëntor 2020

Përmirësime të vogla në dashuri gjatë dy ditëve të fundit. Në frontin e punës, ju jeni shumë i trazuar, diçka do të duhet të rishikohet!

Argumentoni fundjavën me partnerin tuaj. Në frontin e punës, nëse duhet të filloni tani përpiquni të mos hezitoni shumë!

Binjakët

Ju dëshironi të dashuroni dhe kjo fundjavë është interesante. Sa i përket punës, ju ndoshta do të përballeni me një problem më vonë gjatë ditës!

Gaforrja

Para se të thuash mjaft në dashuri, sepse një person është shumë larg, prisni fundin e muajit. Në frontin e biznesit, nëse keni një proces gjyqësor në pritje do të jetë e mundur të fitoni!

Lajme të bukura vijnë në dashuri, ditë premtuese për ndjenjat. Në punë, nëse keni pasur disa debate kohët e fundit, përpiquni të kuptoni pse.

Virgjëresha

Nëse zemra juaj është vetëm pasionet tuaja janë në rrezik, por kini kujdes. Në frontin e punës, ditët në vijim priten lajme të mira.

Peshorja

Këtë fundjavë rilind dëshira për të dashuruar. Në frontin e punës, do të kapërceni me qetësi problemet që keni pasur në periudhën e fundit.

Akrepi

Ditë pozitive për ndjenjat. Ekzistojnë vetëm dyshime midis një bashkëjetese fikse dhe një marrëdhënieje më të shkëputur. Në frontin e punës, vlerësoni me kujdes rrethinën tuaj. Mos i nënvlerësoni shpenzimet!

Shigjetari

Hëna është në anën tuaj: një miqësi mund të bëhet diçka më e rëndësishme në dhjetor. Në frontin e punës, nëse ndiheni të mërzitur, ndoshta diçka nuk është në rregull. Ju duhet motivim i ri!

Bricjapi

Periudha e reflektimit në dashuri, të paktën deri në datën 21. Në punë, mbase keni ndaluar të kuptoni se çfarë të bëni. Ju gjithashtu keni filluar projekte të reja!

Ju jeni pak të lodhur dhe argumentues në dashuri: fundjava nuk është vërtet e mirë për ndjenjat. Në frontin e punës, përpiquni të shmangni situatat stresuese midis të Shtunës dhe të Dielës!

Peshqit

Lajm i mirë për dashurinë. Në frontin e punës, nuk është një kohë e keqe. Ju jeni shumë energjik!

Lajmet e fundit nga