LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për ditën e sotme

7 Nëntor 2020, 09:08, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për ditën

Sot Hëna është aktive; në pak më shumë se një muaj, Jupiteri dhe Saturni nuk do të kundërshtohen më. Sigurisht që nuk mund të ndryshojë gjithë jetën tuaj brenda tre javësh, por ka shumë mundësi që tashmë të keni një afat ose në ditët në vijim të keni një orar të ri ose një zgjedhje të madhe për të bërë deri në fund të vitit. Fundjava nxit marrëdhëniet.

Nëse zbuloni një gënjeshtër ose shihni se situata të caktuara nuk janë të qarta, bëheni shumë nervozë. Në ditët e sotme dhe të nesërme, këshilla është që të numëroni deri në dhjetë para se të flisni , për të shmangur pendimin më vonë. Fizikisht ka edhe disa shqetësime.

Binjakët

Dita e sotme mund të sjellin pak stres ose shumë tension. Ju po kërkoni të kryeni disa projekte, por ka shumë mundësi që të bashkëpunoni me njerëz që nuk janë plotësisht konsistentë. Këshilla e astrologut për ju është të mos shqetësoheni shumë, sepse vitin e ardhshëm do t’ju shohë në një rritje të ngadaltë, por graduale . Do të jetë një 2021 e favorshme për çiftet që duan të martohen, të jetojnë së bashku ose të kenë një fëmijë.

Gaforrja

Java që po afrohet ka qenë shumë e vështirë dhe e trazuar për ju. Me siguri po e kuptoni se sa e vështirë është të qëndrosh në një ambient ku nuk je më rehat, pa pasur mundësinë të shpëtosh! Viti i ardhshëm do të jetë i rëndësishëm për ju, kështu që këshilla është të kërkoni ndryshime atje ku është e mundur , edhe në dashuri nëse është e nevojshme.

Dita e sotme ju sheh protagonistë falë Hënës në krah. Vetëm kur përjetoni emocione në një mënyrë pasionante mund të thoni se jeni vërtet të lumtur dhe të kënaqur. Këta yje nxisin marrëdhënie të rëndësishme, miqësi që nuk i keni ndier për një kohë të gjatë dhe takime.

Virgjëresha

Java që mbaroi ishte shumë e rëndë për shkak të një fillimi të trullosur. Sidoqoftë, duhet thënë se dje keni përjetuar një moment forcë më të madhe. Ky moment, sipas horoskopit të Paolo Fox, duhet të shfrytëzohet mbi të gjitha për ide, programe dhe projekte të reja . Gjithçka që fillon tani do të jetë shumë e rëndësishme për të ardhmen.

Peshorja

Emocionet favorizohen këtë fundjavë dhe madje mund të përjetoni marrëdhënie më mirë falë Hënës në krah. Familja duket se ka nevojë për një afrim : pasi një muaj tetor jetoi keq, ky nëntor mund të shpëtojë disa çifte.

Akrepi

Ndiheni veçanërisht të trazuar dhe nëse do të dëgjonit instiktet tuaja, nuk do të dilnit nga shtëpia. Nëse duhet të punoni edhe në fundjavë ose jeni të detyruar të lëvizni, ekziston kjo ndjenjë ankthi që rritet dhe që shkon disi e kufizuar. Rekomandimi më i rëndësishëm është që të mos transferohet edhe kjo sëmundje në dashuri.

Shigjetari

Kjo fundjavë ju sheh veçanërisht të fuqishëm dhe Hëna është në anën tuaj. Në një nivel shoqëror dhe sentimental, gjithçka që bëni gjatë kësaj kohe mund të premtojë përparim të madh ose të vogël drejt vitit 2021 . Këshilla për ju është të mos dekurajoheni dhe të harroni të kaluarën e trishtuar, veçanërisht nëse keni përjetuar vështirësi në dashuri. Ndonjëherë edhe ju nuk jeni të vendosur të impononi vullnetin tuaj! Nëse e tërhoqët një dashuri thjesht për argëtim ose sepse nuk e kuptonit nëse funksiononte apo jo, tani jeni përballur me një zgjedhje drastike.

Bricjapi

Duket se jeni më pak të zhytur në mendime sot, ndërsa dje dhe pardje ishit mjaft nervozë. Kur jeni të shqetësuar krijoni një boshllëk rreth jush, sepse njerëzit nuk mund të kuptojnë se çfarë mendoni. Këshilla është që të jeni shumë të kujdesshëm për të mos prishur një marrëdhënie vetëm për heshtjet e panevojshme . Rimëkëmbja në sy për ju.

Kjo është një fundjavë që ju sheh veçanërisht të lodhur dhe nën presion . Duhet të përpiqeni të mos e ngarkoni veten me shumë angazhime dhe përgjegjësi , veçanërisht midis sot dhe nesër. Përndryshe, ju rrezikoni të humbni një rrahje dhe të bëheni nervoz dhe nervoz ndaj atyre që ju rrethojnë.

Peshqit

Ju duhet diçka e re që ju intrigon . Ky muaj dhe tjetri më në fund do t’ju shohin përsëri si protagonistë në një nivel sentimental . Sidoqoftë, nëse një histori ka përfunduar ose kishit dyshime në tetor, vetëm ju mund të vendosni nëse është e përshtatshme të vazhdoni apo jo. Këshilla për ju është të jeni të kujdesshëm në marrëdhëniet ku mendoni se keni dhënë shumë për pak./ CNA.al

Lajmet e fundit nga