LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk duan t’ia dinë se çfarë mendojnë të tjerët/ Këto janë shenjat e horoskopit që kanë vetëbesim

7 Nëntor 2020, 15:57, Horoskopi CNA
Nuk duan t’ia dinë se çfarë mendojnë të

Virgjëresha

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë paksa neurotikë përsa i përket pretendimeve të tyre. Ata kanë shumë besim tek vetja dhe këtë e tregojnë duke ngritur zërin.

Dashi është i sigurt për atë që është dhe nuk i intereson aspak nëse dikush i pëlqen apo jo.Kjo shenjë bën një mënyrë jetese për të qenë e vërtetë për veten e tyre, dhe ndonjëherë ato mund të jenë të guximshme, madje edhe të pasjellshme për të.

Shigjetari

Shigjetari e di saktësisht se kush janë dhe e pranojnë veten ashtu siç janë. Janë shumë kokëfortë dhe kjo është arsyeja përse ata nuk e vrasin mendjen se çfarë mendojnë të tjerët. Ata e dinë që janë të çmendur, ata e dinë se janë të talentuar dhe krijues dhe e dinë se nuk janë gjithmonë djali më i pëlqyeshëm në qytet. Por nuk ka rëndësi. Shigjetari zotëron mirësjelljen e tyre dhe është krenar për këtë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga