LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

10 Nëntor 2020, 09:15, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Tani ju jeni të zemëruar sepse do të donit të bënit më shumë gjëra, por ka blloqe që vijnë nga jashtë dhe nuk varen nga ju. Ju mund të reagoni ashpër ndaj provokimeve.

Kjo është një e martë që lind në një mënyrë mjaft të lodhshme; hëna është në një aspekt të mirë, por ka disa shqetësime që duhet t’i trajtoni me kujdes.

Binjakët

Është një ditë që mund të jetë e lodhshme për shkak të kësaj Hëne ne kundrshtim. Në përgjithësi, ju keni një horoskop pozitiv gradualisht në rritje, për të cilin astrologu ju fton të shikoni me optimizëm në të ardhmen, pavarësisht nga periudha.

Gaforrja

Në këtë periudhë do të jetë shumë e dobishme të bëni krahasime në dashuri, krahasime konstruktive. Nëse një histori varet nga ekuilibri, horoskopi Paolo Fox këshillon të mos bëni zgjedhje të rrezikshme.

Duhet të keni kujdes për paratë dhe shpenzimet, në këtë periudhë më shumë se kurrë. Mundohuni të mbani vendosmërinë dhe dëshirën tuaj për të bërë gjëra.

Virgjëresha

Përkundër problemeve të mëdha të kësaj periudhe, në këtë 2020 keni arritur të ndërtoni diçka. Ngadalë ju po ngjitni shpatin dhe jeni në gjendje të ecni përpara. Horoskopi i mirë për ndjenjat.

Peshorja

Nëntori është një muaj që ende sheh Jupiterin dhe Saturnin të kundërshtuar. Mund të filloni të shpresoni për diçka të re, por duhet të prisni që kjo periudhë të kalojë.

Akrepi

Me fundin e këtij muaji, kur Afërdita është në shenjë, ju mund të përjetoni disa emocione të bukura. Mundohuni të lini mënjanë të gjitha mendimet negative dhe konfliktet e brendshme.

Shigjetari

Ju keni një horoskop interesant në këtë ditë. Duket se dëshira për të bërë njohje të reja po kthehet. Kohët e fundit keni luftuar më shumë se të tjerët për të mbajtur qetësinë dhe një ekuilibër të caktuar.

Bricjapi

Jeni shumë i zhytur në mendime , protagonistë të një dite që sjell me vete disa dyshime. Horoskopi Paolo Fox rekomandon që të eliminohen kontrastet edhe nëse do të jetë e vështirë të mbash gjithçka nën kontroll.

Këto ditë janë vërtet të lodhshme dhe disa prej jush do të ndiejnë shumë tension. Sot astrologu këshillon kujdes.

Peshqit

Ju jeni duke përjetuar një situatë të transformimit të brendshëm dhe në marrëdhëniet afatgjata ndonjëherë ndieni një distancë të caktuar. Mos u dorëzoni sepse do të ketë mundësi për një rikuperim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga