LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i financave/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj

8 Nëntor 2020, 13:04, Horoskopi CNA
Horoskopi i financave/ Çfarë kanë parashikuar yjet për

Në vend që të mendoni për paratë, këtë javë duhet të përqendroheni në rezultatet dhe mundësinë për të zbatuar marrëdhëniet njerëzore.Shumë prej jush do të përfitoni me para ose me një dokument financiar, i cili ka shumë të ngjarë të vijë përmes ndonjë institucioni.

Nëse keni lindur nën shenjën e Demit, këtë javë mund të përjetoni një konflikt me një të huaj ose me një person që gjithmonë ju kundërshton, ka një natyrë komplekse ose nervoze.Kjo mosmarrëveshje mund të ketë të bëjë me prona ose sende që ju zotëroni ose që janë në pronësi të të afërmve tuaj.

Binjakët

Do të keni një javë të favorshme për punët e tyre financiare, për një punë nga e cila presin të ardhura më të mira dhe veprime të tjera të ngjashme. Do të ketë shumë surpriza në jetën tuaj, por unë pres që ato të jenë të mira për ju.

Gaforrja

Në punët tuaja materiale dhe financiare, jini të kujdesshëm me njerëzit e lindur nën shenjat tokësore të zodiakut.

Në përgjithësi, në punët tuaja financiare, jini më të kujdesshëm këtë javë dhe kini kujdes nga gabimet ose veprimet e rrezikshme.

Virgjëresha

Këtë javë do të keni arsye të merrni parasysh veprime të ndryshme në lidhje me burimet financiare që keni aktualisht, si dhe kërkimin e burimeve të reja të të ardhurave. Shumë do të jenë të kënaqur me rrjedhën e parave të gatshme këtë javë.

Peshorja

Kjo javë nuk premton të ardhura të mira. Bëni kujdes me shpenzimet dhe blerjet në internet.

Akrepi

Gjatë javës mund të përfitoni nga një ofertë e të ardhurave shtesë ose punës me kohë të pjesshme. Në punët tuaja financiare, një grua e lindur nën shenjën e zodiakut ajror do të ketë një ndikim ose ndërhyrje të favorshme.

Shigjetari

Gjatë javës do të keni disa biseda në familjen tuaj, në të cilat do të kërkoni zgjidhje të arsyeshme për problemet tuaja familjare ose financiare, për të kërkuar burime të reja të të ardhurave dhe më shumë.

Bricjapi

Java do të jetë e favorshme për gjetjen e një zgjidhje për problemet familjare që kanë krijuar tension në martesën tuaj ose kanë qenë të lidhura me paratë.

Financat tuaja do të jenë të mira. Këtë javë do të keni më shumë mundësi për të bërë shpenzimet që keni dashur të bëni. Por mos e teproni!.

Peshqit

Gjatë këtyre shtatë ditëve, ju mund të habiteni nga paratë e papritura ose informacioni në lidhje me paratë që do të merrni në të ardhmen e afërt. Gjatë javës, mund të përjetoni shqetësime në lidhje me pagesa të papritura ose shpenzime të papritura./ CNA.al

Lajmet e fundit nga