LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo e hënë për secilën shenjë

9 Nëntor 2020, 09:46, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo e hënë për

Dashuria është në rregull gjatë kësaj periudhe, por rreziku është që ju të keni probleme pune tek partneri juaj . Sidoqoftë, në vitin e ardhshëm, do të jeni në gjendje të dëshmoni revolucione të mëdha dhe transformime pozitive.

Java që hapet nis sot do të fillojë me pak nervozizëm dhe tension dhe nesër në mëngjes mund të ketë diskutime me ata që ju rrethojnë. Nga pasdite klima do të pastrohet.

Binjakët

Afërdita do t?ju ??ndihmojë të mbroni marrëdhëniet me të tjerët. Në përgjithësi, është një periudhë që ju ndihmon të prisni degë të thata dhe të përjetoni transformime të mëdha. Këshilla është të shfrytëzoni të gjitha mundësitë.

Gaforrja

Ky nuk është muaji ideal për ndjenjat dhe marrëdhëniet, dhe mund të ketë tensione të shumta që ndikojnë në gjendjen tuaj shpirtërore . Në një nivel profesional, mund t’ju duhet të ndryshoni mendim.

Sot në mëngjes Hëna do të jetë në anën tuaj dhe mundësi të bukura do të arrijnë gjithashtu në një nivel sentimental . Sidoqoftë, në punë, shumë marrëdhënie do të merren me një kokërr kripë.

Virgjëresha

Pasditen e sotme do të keni Hënën në krah dhe kjo do të favorizojë marrëdhëniet romantike dhe marrëdhëniet në përgjithësi . Këshilla e astrologut është të kursejë ekonomikisht.

Peshorja

Edhe në këto ditë mund të keni disa dhimbje koke , por që nga dita e 12 Hëna do t’ju favorizojë. Në nivelin e punës, ofertat shumë tërheqëse të punës mund të mbërrijnë .

Akrepi

Java e ardhshme do të hapet me disa kaos dhe komplikime, veçanërisht në nivelin e biznesit. Sidoqoftë, në punë, horoskopi i Paolo Fox ju fton të jeni të kujdesshëm edhe në lidhje me atë që thoni.

Shigjetari

Pjesa e parë e ditës së sotme do të jetë shumë pozitive për sa i përket dashurisë , ndërsa pasdite mund të ketë një tension shumë të madh. Mos u ngut!

Bricjapi

Ju jeni përballur me shumë tension këto ditë dhe fillimi i javës së ardhshme nuk do të jetë ndryshe. Në punë shpesh keni grindje: këshilla është të reflektoni për atë që po bëni gabim.

Këshilla për sot është të mos adresoni fjalime të rëndësishme për çështje thelbësore, veçanërisht në mëngjes. Në punë, keni ide shumë më të qarta se çfarë të hiqni dorë dhe çfarë të ndiqni.

Peshqit

Çiftet që kanë diskutuar shumë këto ditë tani do të kenë të gjitha shanset për të rikuperuar diçka . Këshilla është që të mos përballeni me çështje të komplikuara në pjesën e pjesen e pare te dites se sotme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga