LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e sotme për shenjat e zodiakut

11 Nëntor 2020, 09:25, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e sotme për shenjat

Këto janë ditë që janë pak të lodhshme për ju, pasi ju duhet të rindërtoni identitetin tuaj. Tani ju mund të ndiheni veçanërisht të zemëruar për dikë që nuk dëshiron që ju të punoni.

Dita e sotme do t?ju ??bëjë të ndiheni pak më energjik . Këshilla për ju nëse ka mosmarrëveshje apo probleme familjare është të përpiqeni të zgjidhni gjithçka sa më shpejt të jetë e mundur .

Binjakët

Dita  e sotme do t’ju shohë veçanërisht krijues dhe intuitiv . Ende ka një tension në ajër për shkak të Hënës së kundërt, por ju mund të bëni disa zgjedhje të rëndësishme.

Gaforrja

Ju jeni shumë të lodhur dhe ndoshta diçka po ndryshon në nivelin e marrëdhënieve shoqërore. Ju mund të jeni duke rivlerësuar disa njerëz dhe disa marrëdhënie këtë muaj .

Këto ditë keni nevojë për stimuj të rinj dhe më shumë energji . Ju ndjeni dëshirën për të pasur qetësi më të madhe dhe për të qenë me njerëz që ju duan.

Virgjëresha

Dita e sotme mund t’ju sjellë disa momente të pakëndshme . Këshilla për ju është të përpiqeni të zgjidhni problemet e vogla personale sa më shpejt që të jetë e mundur .

Peshorja

Midis ditës së sotme dhe të nesërme do të duhet të sqaroheni brenda dhe jashtë jush . Tani duhet të gjesh një lloj kompromisi midis asaj që dëshiron të bësh dhe asaj që është e mundur.

Akrepi

Horoskopi i Paolo Fox ju këshillon të përqendroheni në fund të muajit për të kuptuar se sa e rëndësishme është një dashuri dhe për t?i dhënë qetësi . Mundohuni të qëndroni sa më afër me ata që doni!

Shigjetari

Po largoheni për emocione të reja dhe brigje të reja . Dita e sotme do të jetë pozitive për ju, ndërsa në mbrëmje mund të përjetoni një lodhje të akumuluar .

Bricjapi

Jeni i zhytur në mendime por edhe shumë luftarak . Këshilla e astrologut për ju është të përpiqeni të rigjeni pak energji dhe të përqendroheni në ditët e nesërme dhe pasnesër.

Në këtë moment ju jeni sikur të shtangur nga një mijë komplikime dhe ndoshta edhe ju ndiheni paksa të pakëndshëm . Ka disa mosmarrëveshje të hapura dhe situata të paqarta që duhet të adresohen.

Peshqit

Mund të ndiheni të trullosur, të lodhur dhe nervoz tani. Trupi gjithashtu ka nevojë për më shumë kujdes dhe qetësi. Kini kujdes që të mos e teproni me provokimet/ CNA.al

Lajmet e fundit nga