LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Puna dhe dashuria, çfarë ka parashikuar astrologu për ditën e sotme

14 Nëntor 2020, 09:32, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas Paolo Fox/ Puna dhe dashuria, çfarë ka parashikuar

Kjo është një fundjavë më e mirë sepse nuk ka më kundërshtim të Hënës. Dashuria është ende pak e pasigurt dhe kjo për faktin se nuk keni ende një qetësi të brendshme.

Kjo fundjavë premton të shënohet nga diskutime dhe krahasime të forta. Mundohuni të menaxhoni më mirë 48 orët e ardhshme.

Binjakët

Për momentin duhet të kuptoni se cilat janë mundësitë reale për të bërë një investim në të ardhmen. Yjet e dhjetorit mund të jenë bartës të lajmeve të mira nga ky këndvështrim.

Gaforrja

Pasi keni jetuar tensione të ndryshme emocionale, këtë fundjavë ju filloni të mendoni se çfarë është dashuria dhe cilat janë perspektivat e menjëhershme për ta jetuar atë në maksimum.

Ju jeni të mërzitur, nervoz . Këtë fundjavë duhet të përpiqeni të mos diskutoni për çështjet e punës sidomos në familje. Mundohuni të jeni të qetë.

Virgjëresha

Do të keni më shumë guxim për të shprehur emocionet tuaja. Edhe nëse jeni shumë selektiv, kjo nuk do të thotë që ju nuk jeni në gjendje të hapni dhe të komunikoni atë që ndjeni.

Peshorja

Ju po kaloni një fazë disi të diskutueshme: do të ketë pasur diskutime në punë dhe në përgjithësi do të keni përjetuar komplikime në marrëdhëniet me të tjerët.

Akrepi

Ju jeni shumë të motivuar falë kësaj Hëne të favorshme dhe njohurive të mira që mund të vijnë. Miqësitë e kësaj periudhe mund të bëhen të rëndësishme sipas horoskopit Paolo Fox.

Shigjetari

Me Venusin e favorshëm do të keni diçka më shumë. Nuk përjashtohet që deri në fund të vitit një ngarkesë e mirë emocionale të kthehet. Ju dëshironi të përjetoni diçka të pazakontë.

Bricjapi

Jeni të motivuar, do të donit të bënit shumë gjëra, por ka blloqe fizike. Astrologu ju këshillon të kujdeseni për nivelin emocional dhe psikologjik si dhe atë fizik.

Po ndiheni pak të mërzitur këtë fundjavë. Kujdes nga diskutimet që mund të lindin edhe për arsye të parëndësishme. Astrologu këshillon maturi në dashuri.

Peshqit

Kjo fundjavë sjell më shumë motivim. Nëse ka pasur probleme në dashuri, tani distancat janë shkurtuar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga