LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e Dielë për të gjitha shenjat e zodiakut

15 Nëntor 2020, 09:44, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e Dielë

Java që vjen do të jetë shumë e rëndësishme, kështu që sot do të ishte një ide e mirë të relaksoheni dhe të rigjeni pak energji . Në një muaj, tranzitet “e mirë” do të fillojnë, të cilat edhe nëse nuk do të jenë në gjendje të zgjidhin të gjitha problemet e jetës suaj, përsëri do t’ju bëjnë të kuptoni se tendenca ka filluar të jetë e ndryshme. Duhet të jeni pozitivë : mos harroni se keni shumë energji për t?ua shpërndarë të tjerëve!

Dita e sotme jus heh paksa të shqetësuar. Nëse keni pasur probleme në dashuri ose në punë, këshilla është që të bëni më të mirën e një situate të keqe. Ju jeni ndër shenjat që në vitin e ardhshëm ata do të duhet të rishikojnë tërë jetën e tyre!

Binjakët

Falë yjeve të mirë për vitin e ardhshëm, do të jeni më mirë se të tjerët për të kapërcyer këtë fazë të krizës së madhe . Ju madje mund të heqni qafe një barrë. Nuk është aq e rëndësishme të fitosh një sfidë sesa të shkulësh disa shqetësime . Krenaria juaj është e fortë, por në këtë periudhë nuk keni pse të kryeni projekte vetëm për këtë, por mendoni për shembull për çështje të dashurisë dhe familjes.

Gaforrja

Hëna është në një aspekt shumë interesant për ju, që ju të mund të filloni të dilni nga një kohë e vështirë përballë një kohe më të mirë . Në fund të këtij nëntori një ndjenjë mund të lindë ose të rilindë. Për momentin emocionet që ndjeni se vlejnë shumë.

Kjo fundjavë ju sheh pak të zhgënjyer dhe mund të keni ngritur bujë dje. Kur nuk ndiheni të qetë brenda, ju gjithashtu filloni të jeni veçanërisht kaustik dhe i trazuar ndaj njerëzve përreth jush.

Virgjëresha

Ju zakonisht jeni shumë të rezervuar nga natyra dhe u shprehni emocionet tuaja vetëm atyre që mendoni se janë të sinqertë dhe besnikë. Sot mund t’ju japë disa të dhëna se cilët njerëz janë më të besueshëm në jetën tuaj.

Peshorja

Këshilla e horoskopit e Paolo Fox për ju është të përpiqeni të kurseni diçka . Muajt ??e fundit kanë qenë të vështira ekonomikisht, por 2021 do të jetë një vit i rëndësishëm për t’u përpjekur dhe vendosur në këtë drejtim. Ju duhet të kërkoni një ekuilibër të ri : nuk përjashtohet që dikush tashmë ka ndryshuar punë ose, nëse ata bëjnë të njëjtën gjë si gjithmonë, që ata kanë qenë thellësisht në krizë.

Akrepi

Me Hënën në shenjën tuaj të zodiakut ju ndjeni energjitë tuaja dyfish dhe madje mund të keni njohuri të shkëlqyera . Këshilla për ju është të kërkoni qetësi dhe mos harroni se tani duhet të kontrolloni disa situata.

Shigjetari

Deri në Dhjetor mund të zbuloni dashurinë dhe ata që nuk janë të dashuruar do të kenë diçka më shumë. Ata që kanë qëndruar larg një personi do të jenë në gjendje t’i afrojnë ata dhe të menaxhojnë emocionet në një mënyrë më të qetë. Java e ardhshme do t’ju japë ndjenja të mira .

Bricjapi

Ju duhet të përfitoni nga dita e sotme për t’u çlodhur . Keni bërë shumë, jeni të lodhur dhe ky vit ka qenë shumë i ngarkuar dhe i rëndësishëm për ju. Ju luftuat për të qëndruar në shalë pavarësisht gjithçkaje që ka ndodhur në botë. Ky 2020 ju ka dhënë mundësinë të zbuloni një identitet tjetër dhe një mundësi tjetër në një nivel emocional, personal dhe të punës për tu menaxhuar më mirë. Ndryshimet nuk kanë mbaruar ende.

Që nga e premtja mund të mos ndiheni shumë mirë ose të shqetësoheni sepse duhet të zgjidhni problemet e vogla personale. Në nivelin ekonomik, por edhe të shpërqendrimeve, është e nevojshme të jesh i kujdesshëm sepse diçka mund të shpëtojë.

Peshqit

Ju kurrë nuk mërziteni me miqtë e Peshqve! Ju jeni veçanërisht të ndryshueshëm dhe do të jetë një detyrë shumë e vështirë për të kuptuar se çfarë po kalon nëpër kokën tuaj. Ju mund të ndiheni të mërzitur në një masë të tillë që të mos mund ta kuptoni nëse problemi jeni ju, partneri juaj, apo ndjenjat tuaja ndaj partnerit tuaj.Jeni akoma larg dhe ndihet një milje larg . Bëni të qartë, ose të paktën provoni./ CNA.al

Lajmet e fundit nga