LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Flori Mumajesi feston ditëlindjen/ Djemtë e Threedots e urojnë kështu “vëllain” e tyre

23 Gusht 2020, 10:12, Lifestyle CNA
Flori Mumajesi feston ditëlindjen/ Djemtë e Threedots e urojnë

Kantautori Flori Mumajesi, ditën e sotme feston ditëlinjden. Në 38 vjetorin e tij nuk kanë munguar urimet e shumta nga fansat dhe kolegët, por vëmendjen e morën urimet që Klajdi dhe Bruno i kanë bërë Mumajesit.

Klajdi dhe Bruno e konsiderojnë Florin si vëllain e tyre ndaj dhe në urimin e tyre kanë vendosur t?i drejtohen në këtë mënyrë.

?Gëzuar ditëlindjen vllai im, rrugën e kemi shuuumë të gjatë bashkë e me dashuri që rritet çdo ditë ?? @iamflorimumajesi?, shkruan Klajdi Haruni.

?Gezuar Ditelindjen vllai im !!! @iamflorimumajesi Rrugen e kemi te gjate bashke dhe uroj te te shoh gjithmone te lumtur e plot shendet ????, shkruan më pas Bruno./ CNA.al

Lajmet e fundit nga