LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Drejt suksesit ndërkombëtar/ Tayna zbulon projektet me artistët e huaj

23 Gusht 2020, 11:13, Lifestyle CNA
Drejt suksesit ndërkombëtar/ Tayna zbulon projektet me artistët e

Reperja Tayna, pak ditë më parë publikoi këngën e saj më të fundit ?Qe Qe? , një projekt që rezultoi shumë i suksesshëm pasi ka mbi 2 milionë klikime në Youtube.

Reperja bëri të ditur pak kohë më parë se  kishte firmosur  kontratën me gjigandin diskografik, Sony Music, një mundësi që i hap rrugën reperes shqiptare drejt suksesit ndërkombëtar. Së fundmi, në një intervistë për mediat në Kosovë, Tayna ka konfirmuar edhe disa projekte me artistë të huaj, emrat e të cilëve preferoi të mbeten surprizë.

?Po kam, vetëm për shkak të pandemisë janë shtyrë. Mezi po pres për t?i nxjerrë dhe me bërë publike gjithçka që po ndodh. Emrat nuk i zbuloj por mbeten me kohën.?, tha reperja, ndërsa komentoi dhe kontratën me Sony Music. ?Ata merren me shumë me punën e marketingut në një nivel ndërkombëtar. Mund të vazhdoj të jem e njëjta por me një marketing në një nivel më të lartë.?, shtoi Tayna./ CNA.al

Lajmet e fundit nga