LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë fejuar?/ Fotoja që ngriti dyshimet dhe çmendi fansat

23 Gusht 2020, 10:42, Lifestyle CNA
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë fejuar?/ Fotoja që

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo kanë pushtuar mediat e huaja me foton e realizuar së fundi.

Çifti shfaqej më elegantë se kurrë dhe shfaqeshin shumë të dashuruar teksa pozonin krah njëri-tjetrit.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është detaji në foto. Cristiano Ronaldo ka mundur të fshehë unazën e fejesës në gishtin e partneres së tij, shkruan Daily Mail.

Jo vetëm kaq, krahas fotos shkruhet ?Yesss? (Pooo), dhe kaq është dashur që ndjekësit të shpërthejnë me komentet e tyre.

Një ndjekës ka shkruar: ‘Çfarë do të thuash po?’, Ndërsa një tjetër shtoi: Oz ot a është ajo që mendojmë të gjithë!’. Ndërsa një tjetër shkruan: “A jeni fejuar?”./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga