LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Superbomba” ruse/ Një nga modelet më shpërthyese të Instagramit

13 Gusht 2020, 08:30, Lifestyle CNA
“Superbomba” ruse/ Një nga modelet më shpërthyese

Supermodelja Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë publikon foto tejet provokuese ku nuk ndalet së treguari linjat e saj bombastike.

Anastasia numëron rreth 11.4 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan shumë momente dhe foto provokative.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj shpërthyese. Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme me fotot më fantastike të Anastasia Kvitko./ CNA.al

Lajmet e fundit nga