LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E mbaj me akull dhe me serume”/ Armina Mevlani tregon si kujdeset për të mbajtur në formë gjoksin

12 Gusht 2020, 13:26, Lifestyle CNA
“E mbaj me akull dhe me serume”/ Armina Mevlani tregon si kujdeset

Blogerja Armina Mevlani ndan shpesh herë këshilla me ndjekësit e saj përsa i përket pamjes së jashtme.

Së fundi blogerja ka zbuluar se si ia bën që pavarësisht se ka humbur kilogramë të mbajë në formë gjoksin.

Armina ka rrëfyer se kujdeset tmerrësisht shumë për gjoksin dhe këtë këshillë ua jep të gjitha vajzave.

?Uh përkujdesem tmerrësisht për gjoksin! Përdor serum, e mbaj me akull dhe bëj ushtrime?,shkruan blogerja në statusin e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga