LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E nxehtë si vera/ Demi Rose tërbon meshkujt me fotot e fundit

13 Gusht 2020, 08:00, Lifestyle CNA
E nxehtë si vera/ Demi Rose tërbon meshkujt me fotot e fundit

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Numëron rreth 14.1 milionë dhe meshkutj çmenden pas saj.

Bëhet fjalë për Demi Rose , e cila njihet për fotot e saj seksi që publikon në rrjetet sociale si dhe për format bombastike.

Supermodelja britanike provokon shpesh herë duke treguar format e saj tërësisht e zhveshur apo foto ku në të shumtën e rasteve tregon të pasmet dhe gjoksin shpërthyes.

Me fotot e fundit e realizuara nga pushimet e saj të nxehta Demi ka çmendur ndjekësit. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më shpëthyese të saj që do të mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga