LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja më bombastike e Playboy/ Fotot më mahnitëse të Lindsey Pelas

13 Gusht 2020, 07:00, Lifestyle CNA
Modelja më bombastike e Playboy/ Fotot më mahnitëse të

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t?i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.

Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t?i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga