LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga Mitro Çela/SEKS ORAL

5 Gusht 2020, 17:42, Satire Politike CNA
Nga Mitro Çela/SEKS ORAL

Duke ?shëtitur? mes faqeve të internetit, pikasa një studim amerikan.

?Vajza: bëni sa më shumë seks oral. Armë ?bio? kundër stresit; kundër pagjumësisë. Të shton humorin. Të bën të flesh si qengj.?

Sebepi? Sipas amerikanëve, sperma paska një ?torbë? me vitamina?

Ecja rrugës duke ëndërruar për lezetet e zbatimit në praktikë të teorisë amerikane.

Para meje ? një djalë. Fliste në celular:

? Xhimi! Fshiji të gjithë telefonat e shokëve. Filloje nga telefoni im!… Ti je djalë i mirë. Ne kemi të paudhin në bark!…

…Alo…Ke shkuar në shkollë?… Ke një javë?! Më gëzove!… Pa shkollë do të mbetesh llum, si unë. Si Landi!
Xhimi! Hiq dorë nga hashashi!…

…Alo…Si? Ke 10 ditë që nuk pi hashash?… Të lumtë! Je djalë me vullnet!…
-E ke lënë se nuk ke para?…

-Rëndësi ka që nuk pi. Kur nuk ke para, del vullneti? Dhe ti ke vullnet! Nuk je si unë!
Xhimi! Vëlla!

-Hiq dorë nga kazinoja! Unë jam deri në fyt më borxhe. Çdo natë shtyj derën e kazinosë. Kam qëndruar edhe 48 orë pa lëvizur. Pa ngrënë. Pa pirë. Si i marrë!

-Më la gruaja? Më urren djali? Ke dy javë që nuk luan bixhoz?! Të lumtë. Këtij i them unë vullnet…

-Xhimi! Të lutem si Jezu Krishtit! Mos vidh. Mos hap bravat e shtëpive? Do të përfundosh o në arkivol, o në hapsanë!… Ke një muaj pa vjedhur! Uaaa!
Xhimi!… Do të mendosh se jam bërë plak matuf. Të jap këshilla si puna e priftit:

-Bëni si them unë, mos bëni si bëj unë… Për të të thënë sa shumë të dua, po të jap një haber të mirë. Kam lexuar një studim amerikan. Këshillon çupat që të bëjnë seks oral!…

-Ti vazhdon të bësh seks?… Normale? Por e derdh paranë lumë! Merr një çupë me taksi! Paguan? E çon në motel? Paguan? Do hani e do pini. Paguan? Do t?i japësh 50-60 euro kesh!…

-Xhimi! Me seks oral, në vend të krevatit, mjafton një karrige dhe një tapet!… Seks oral mund të bësh duke mos e lëshuar timonin nga dora!…

-Sipas amerikanëve me seks oral ke imunitet ndaj sidës?
? Xhimi!… Më mbaroi oferta!

Lajmet e fundit nga