LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-lajm/ Gramoz Ruçi “bekon” dashurinë Rama-Meta

9 Qershor 2020, 09:25, Satire Politike CNA

Mesa duket presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama i janë rikthyer ?dashurisë? mes tyre.

Sikurse shikohet në foton më poshtë, takimi i tyre është shumë miqësor dhe të dy janë mjaft të buzëqeshur.

Fotoja më poshtë flet shumë dhe duket se dashuria jo vetëm është rikthyer, por ka edhe bekimin e kryeparlamentarit Gramoz Ruçi.

Kujtojmë këtu se Rama dhe Meta kanë një ?dashuri? tepër komplekse, ndahen kur iu do puna dhe bashkohen sërish, po kur iu do puna.

Rama dhe Meta ndahen ndonjëherë për mospërputhje karakteresh, por “dashuria” e tyre rikthehet sërish pavarësisht ndërhyrjeve të jashtme nga faktorë si Lulzim Basha, që duan ti zënë vendin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga