LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Deputeti më “trendy” që tërhoqi vëmendjen në parlament/ "Surprizon" me look-un e ri  

28 Maj 2020, 13:23, Satire Politike CNA

Deputeti opozitar Selami Jenisheri ka tërhequr sot vëmendjen në parlament, me ndryshimin që ka bërë në look-un e tij.

Në seancën e sotme parlamentare, ai është shfaqur me flokët të lyera në formë kapelon dhe baluket me vijë në mes.

Në momentin e marrjes së mandatin rreth një vit më parë, Jenisheri u shfaq në publik, me flokët e thinjura dhe pak më tradicional.

Por mesa duket deputeti ka vendosur që sot të ?surprizojë? me look-un e ri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga