LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot-“Jemi këtu për t’bo pare, dhe s’na plas fare…”/ Shpërthen humori në rrjet

8 Maj 2020, 16:31, Satire Politike CNA

Klasa jonë politike, vijon të bëhet objekt humori dhe ironie në rrjetet sociale.

Edhe në kohë pandemie, nuk mungon ironia në faqet e humorit në rrjetet sociale, në lidhje me politikanër shqiptarë, të cilët duket se janë njerëzit më pak të pëlqyer.

Më poshtë sjellim disa nga memet më pikante në rrjet./ CNA.al

Lajmet e fundit nga