LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Si rrallë herë!/ Rudina Magjistari pozon me bashkëshortin

3 Gusht 2020, 10:07, Lifestyle CNA
FOTO-Si rrallë herë!/ Rudina Magjistari pozon me bashkëshortin

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari ka qenë shumë kative së fundi ku ka ndarë me ndjekësit momente nga psuhimet e saj me familjen.

Si rrallë herë Rudina ka publikuar foto me bashkëshortin e saj, Xhavit Bajrami, teksa kanë vizituar Butrintin. Rudina publikon shumë rrallë fotot me familjarët pasi jetën e saj private është munduar ta mbajë gjithnjë larg syrit mediatik dhe në një farë mënyre ia ka dalë mbanë.

Të dy shumë të qeshur duket se po e shijojnë shumë këtë kohë pushimi me vajzën e tyre Mian, e cila nga fotot dhe videot e publikuara duket se është rritur shumë.

Historia e tyre e dashurisë është komentuar gjatë në media, sidomos për faktin që moderatorja ia doli ta mbante të fshehtë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga