LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Denoncimi i fortë/ Zyrtarët e lartë të Rilindjes nxisin fshatarët në Vlorë të mbjellin drogë

5 Korrik 2020, 20:26, Denoncim CNA

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë publik denoncimin e një qytetari i cili shkuan se drejtuesit e PS në Vlorë nxisin qytetarët të mbjellin kanabis pasi duhen vota për zgjedhjet e ardhshme.

Ai shton se sekretari i PS sëbashku me kryetarin Baco Gaço kontrollojnë gjithë drogën, madje ky i fundit është edhe punonjës i pyjorës  dhe kanë mbjellë drogë në mes të fshatit dhe lart në mal në vendin e quajtur Stani i Keke.

?Udheheqesit e narkopartise, zoterit e plantacioneve te hashashit!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Mirembrema doktor ! Droga paraqitet e mbare sivjet nen kujdesin e Rilindjes ! Ne fshatin Tragjas te Vlores kryeplaku i fshatit Mezin Ramohito njekohesisht edhe sekretari i PS sebashku me kryetarin Baco Gaço kontrollojne gjithe drogen , ky i fundit eshte edhe punonjes i pyjores . Kane mbjelle droge mu ne mes te fshatit dhe lart ne mal ne vendin e quajtur Stani i Keke . Ju thone fshatareve se edhe ju mund te mbillni por duhet te paguani tek ne se kete vit Rilindja do te lejoje mbjelljen se i duhen votat! Po te fitoje Rilindja droga do te jete e lire per kedo . Kjo eshte propaganda e tyre . Gjithe te mirat doktor !?/CNA.al

Lajmet e fundit nga