LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Sukses i ri i Dvoran Reformës”/ Miku i bandës së Habilajve, paracaktohet si kryetar i BKH

1 Korrik 2020, 16:39, Denoncim CNA

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari i cili shkruan se në krye të Byrosë Kombëtare të Hetimit do të vendoset Ervin Hodo.

Sipas Berishës ai është mik i bandës së Habilajve.

?Miku i bandes se Habilajve i paracaktuar si kryetar i BKH! Sukses i ri i Dvoran Reformes..

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

I nderuar Dr.Berisha po ju dergoj nje info shume te rende.Kete jave mbyllet procesi i emerimit te kreut te BKH dhe kane caktuar si drjtues Ervin Hodon, i cili eshte akuzuar nga dy oficere policie ne azl si Dritan Zagani dhe Antonio Nazeraj si i perfshire ne favorim te bandes se Habilajve. Kur ishte Tahiri minister Hodo ka qene drejtor i policise se Fierit qe Zagani i conte emaile e informacione per Habilajt. Po dieht si shkoi ceshtja e tij. Turp turp cfare po ndodh ne kete vend.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga