Berisha bën denoncimin “bombë”/ “Air Albania pëson defekt në Frankfurt”

6 Qershor 2020, 15:18, Denoncim CNA
Berisha bën denoncimin “bombë”/ “Air Albania

?Air Albania pëson defekt në Frankfurt!? Kështu deklaron ish-kryeministri Sali Berisha në rrjetet sociale.

Berisha denoncon se vetëm pak kohë pasi kompania ajrore ?Air Albania? ka filluar fluturimet, njëri prej avionëve ka pësuar defekt.

Pasagjerëve i është dashur të qëndrojnë në fushë dhe kanë filluar të brohorasin në kor ?Rama ik?.

?Air Albania pëson defekt në Frankfurt! Qëndron në fushë! Pasagjerët: Rama ik!! sb?, shkruan ish-lideri i PD-së krahas fotove të pasagjerëve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga