LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Policët bëhen tapë/ Këndojnë e hedhin valle duke pirë raki

21 Maj 2020, 13:07, Denoncim CNA

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video, ku shihet se si punonjës të Policisë së Shtetit këndojnë dhe kërcejnë, ndonëse janë të veshur ende me uniformë.

Sipas Berishës, bëhet fjalë për policinë e Gramshit, të cilët thuhet se janë në një aksion antidroge, por që ia marrin këngës dhe pinë raki.

Lajmet e fundit nga