LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Denoncimi: Bie zjarr në Ministrinë e Financave

11 Maj 2020, 14:34, Denoncim CNA

“Bie zjarr në Ministrinë e Financave!” Kështu deklaron ish-kryeministri Sali Berisha duke iu referuar mesazhit të një qytetari dixhital.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha ngre aludimet se kjo zjarrvënie është e qëllimshme.

“Qytetari dixhital denoncon: Bie zjarr në Ministrinë e Financave! Lexoni mesazhin e tij. sb

Përshëndetje doktor! Ka rënë zjarr në Ministrinë e Financave në këto momende, po del tym dhe mendoj se është zjarrvënie e qëllimshme”, shkruan ish-lideri i demokratëve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga