“Narkoprokuroria është e partisë!”/ Lirohen përdhunuesit e nxënëses në Kavajë

30 Maj 2020, 16:38, Denoncim CNA
“Narkoprokuroria është e partisë!”/ Lirohen

Ish kryeministri Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e një qytetari, i cili i referohet ngjarjes së shkurtit të vitit 2019, ku një 13-vjeçare, nxënëse në shkollën ?Rilindja? në Kavajë, u përdhunua ne grup nga tetë djem.

Berisha ishte i pari që denoncoi këtë ngjarje asokohe, ndërsa sot, një vit pas, duke iu referuar qytetarit digital, Berisha shkruan se përdhunuesit janë liruar.

?Lirohen perdhunuesit e nxeneses se Shkolles Rilndja te Kavajes.

Ishin te partise se krimit!
Nuk bene faj, bene qef!
Narkoprokuroria eshte e partise!

Lexoni denoncimin e qytetares dixhitale. sb

Pershendetje doktor! Uroj te jeni mire,mjaft e ndijuar,po kthehem tek ju, pasi ju ishit te paret qe i dhat drejtim dhe i hodhet drite kesaj makabre. Behet fjale per perdhunimin ne Kavaje 1 vit me pare. Sic mund ta shihni, ne te ashtequajturin ?pallati bajaziteve? ku vajza eshte perdhunuar
, sot e kesaj dite gjenden akoma provat ne banesen e papefunduar!!! Nuk duhet te ishin marre dhe ekzaminuar nga ekspertiza mjeko-ligjore si prova krimi qe jane? por jane lene te paprekura 1 vit me vone qe jemi sot! ja sa seriozisht esht marre ky rast edhe pasi u be publik, sa e sigurte esht hetuesia shqiptare. Po sikur te kishte djem te tjere per te cilet vajza ska folur nen kercenim e siper, sa e sa prova te tjera mund te nxirren nga aty? apo jane freshisstat e ardhshem thua!??/CNA.al

Lajmet e fundit nga