LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Vit i bollshëm për ‘bimën’ e partisë”/ Shefi i komisaritit merr në mbrojtje bandat

17 Qershor 2020, 16:53, Denoncim CNA

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë publik denoncimin e një qytetari i cili shkruan se ndihen të terrorizuar, pasi çdo natë duhet të përballen me breshëritë e kallashnikove që ruajnë plantacionet e hashashit në zonën e Qerekës në Fushë-Krujë.

Sipas denoncuesit, policia nuk vepron pasi shefi i komisariatit i ka dhënë aktiviteti kriminal.

Prodhim i bollshëm këtë vit i bimës së partisë, Hashashit.

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital! Sb

Janë fotografuar në fshatin tim Qerekë.

Ju lutem denoncojini.

Kemi frikë mos na vrasin kalamajtë se gjujnë me kallash çdo natë, në komunën e Nikles nuk futet policia pasi mbrojtjen e ka banda e Bamëve me shokët që e rrethojnë dhe që lëvizin të armatos e me makina të blindume, shefi i komisariatit i ka dhon mbrojtje e vec i mbështet aktivitetin kriminal”/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga