LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama tallet me Çim Pekën/ Me të djathtën keni lidhje vetëm nëpërmjet djathit

7 Maj 2020, 21:03, Politikë CNA
Rama tallet me Çim Pekën/ Me të djathtën keni lidhje

Intervista e gazetarit Çim Peka me kryeministrin Edi Rama është shoqëruar me replika dhe debate të shumta.

Gjatë debatit, Rama ka ironizuar disa herë Pekën përsa i përket bindjes së tij poltike dhe mbështetjes ndaj Parisë Demokratike.

?Ju me të djathtën keni lidhje vetëm nëpërmjet djathit?, i tha Rama Pekës./CNA.al

Lajmet e fundit nga