LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kryetarët e partive do të ndihen të blozuar”/ Çfarë paralajmëron Ngjela

7 Maj 2020, 20:07, Politikë CNA
“Kryetarët e partive do të ndihen të blozuar”/

Avokati i njohur Spartak Ngjela, i ftuar në studion e ?360 gradë? u shpreh se në korrik do të fillojnë goditjet e mëdha të korrupsionit shtetëror.

Sipas tij, krerët e partive kryesore do të ndihen të blozuar dhe asnjë nuk do të shkojë për deputet.

?Mund t?ju them që kryetarët e partive të mëdha do të ndihen të blozuar. Asnjë nuk do të shkojë për deputetë. Reforma në drejtësi, sipas meje, në korrik do të shikoni goditjet e mëdha të korrupsionit shtetëror. Sepse SPAK-u ka dalë ndërkohë. SPAK-u po pret ekspertët nga FBI.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga