LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më çuat në koma, në një spital në Gjermani”/ Rama vë “me shpatulla pas murit” Çim Pekën

7 Maj 2020, 19:14, Politikë CNA
“Më çuat në koma, në një spital në

Kryeministri Edi Rama ka vënë ?me shpatulla pas murit? gaztarin Çim Peka lidhur me një lajm të publikuar në portalin e tij për gjendjen shëndetësore të kryeministrit.

Rama tha se portali i Çim Pekës e ka çuar kryeministrin në gjendje kome në një spital në Gjermani.

?Ju më keni çuar në koma, në një spital në Gjermani. Nuk është e vërtetë dhe unë s? ju kam çuar në gjyq për shpifje se s’ ka qenë një akuzë penale. Ju keni thënë që jam në koma, por kjo s? është shkelje e ligjt unë kam qenë shëndoshë e mire?, tha Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga