LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Paralajmëron Spartak Ngjela/ Këta persona do të jenë nën akuzë

7 Maj 2020, 20:26, Politikë CNA
Paralajmëron Spartak Ngjela/ Këta persona do të jenë

Avokati i njohur Spartak Ngjela, në një intervisë për Ora neës, tha se priten goditje të forta në korrupsionin shqiptar.

Ai u shpreh se të gjithë ata që kanë futur dorën në paratë e shtetit dhe kanë pasur lidhje me krimin e organizuar do të jenë nën akuzë.

?Të gjithë ata që kanë futur dorën në paratë e shtetit dhe kanë pasur lidhje me krimin e organizuar, nuk e di kanë frikë apo jo, se mund të jenë edhe trima, por do të jenë nënë akuzë. Do të fitojnë pafajësi apo jo nga gjykata e posaçme, kjo është punë e tyre?./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga