LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lajthit Çim Peka / I drejtohet Ramës “zoti Berisha”

7 Maj 2020, 19:31, Politikë CNA
Lajthit Çim Peka / I drejtohet Ramës “zoti Berisha”

Është shoqëruar me replika dhe debate intevista e gazetarit Çim Peka me kryeministrin Edi Rama.

Gjatë debatit Peka ka lajthitur duke ngatërruar Ramën me ish kryeministrin Sali Berisha, duke iu drejtuar ?zoti Berisha?.

Peka tha se i është mirënjohës zotit dhe jo kryeministrit përsa i përket situatës së stabilizuar nga koronavirusi në Shqipëri.

Rama:Po pse zoti i ka braktisur popujt e tjerë dhe është fokusur tek shqiptarët?
Peka: Na ka parë me sy të mirë këtë radhë.
Rama: Unë nuk e kam në linjë direkte zotin.
Peka: Keni kohë që keni hequr dorë nga zoti sepse ke cuar zemrën majtas zoti Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga