LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Je më e mirë, kot e shëmton veten”/ Komentuesit "ironizojnë" Anxhela Peristerin në fotot seksi

30 Qershor 2019, 09:10, Lifestyle CNA

Ditën e djeshme këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri “çmendi” internetin me fotot e saj seksi ku duket ndryshimi i saj drastik në peshë.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet me bikini dhe bashkëngjitur me të shkruan: ?Vetëm unë mund ta ndryshoj jetën time! Askush nuk mund ta bëjë atë për mua!?.

Kjo foto ka marrë mijëra pëlqime dhe komente të ndryshme. Ka fansa që e përgëzojnë për ndryshimin që ka bërë në trup, por ka edhe nga ata që nuk janë dakord me pozat që publikon në ?Instagram?.

?Më kot s?ka ku të vejë!! Je më e mirë, kot e shëmton veten?, i shkruan një fansit, të cilit Anxhela i përgjigjet: ?E shëmtoj ndonjëherë që mos më marrin në sysh?.

Lajmet e fundit nga