LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Dasëm në Francë"/ Çifti i famshëm lidh kurorë për herë të dytë në një ceremoni luksoze

30 Qershor 2019, 08:53, Lifestyle CNA
"Dasëm në Francë"/ Çifti i famshëm lidh

Çifti, i cili u lidh në vitin 2016, dhe njoftoi fejesën në tetor 2017, lidhi fillimisht kurorë më 2 maj.Joe dhe Sophie thanë ?Po? në Las Vegas, në praninë e një zyrtari të veshur si Elvis Presley.

Por së fundmi Sophie Turner dhe Joe Jonas lidhën kurorë në një ceremoni të dytë martese që u mbajt të shtunën.

Aktorja dhe këngëtari i thanë ?po? njëri-tjetrit në një ceremoni elegante në Francën Jugore përpara familjes dhe miqve, një muaj pasi u martuan ligjërisht në Las Vegas.

Një burim pohoi se vila mahnitëse ishte dekoruar bukur me lule elegante të bardha dhe qirinj.

Sophie ishte shumë e emocionuar për ditën e madhe ndërsa pas e ndiqte shoqëruesja e nuses, shoqja e saj më e ngushtë, Maisie Williams.

Ndërsa dhëndri shoqërohej nga vëllezërit Jonas dhe miku i tij i ngushtë, qenushi i cili gjithashtu ishte shoqërues i dhëndrit.

Para dasme, disa pamje ajrore treguan vendim e mrekullueshëm ku u mbajt ceremonia me miq e familjarë./Burimi:iconstyle

 

Lajmet e fundit nga