LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Të kujtohet sirena me numër kraharori 8?"/Gent Zenelaj dhe Flor Binaj bëhen nostalgjikë

31 Mars 2019, 08:53, Lifestyle CNA
"Të kujtohet sirena me numër kraharori 8?"/Gent Zenelaj dhe

Moderatori dhe aktori i humorit Gentian Zenelaj i cili moderon emisionin investigativ ?Stop?  është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto të shkrepur para shumë viteve, gjatë periudhës kur ai ushtronte profesionin e tij në ?Top Channel?, ?Portokalli.?

Genti ka postuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shihet aktori i njohur Florjan Binaj  duke pikturuar diçka në krahun e Zenelajt.

?Florjan Binaj të kujtohet sirena me numër kraharori 8??- shkruan Genti dhe me shumë mundësi pas kësaj fshihet një batutë e thellë që vetëm ata të dy e kuptojnë më së miri.

 

Lajmet e fundit nga