LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas debatit me Fifin për stonimin, Mentor Haziri zbulon befasinë e radhës

30 Mars 2019, 09:53, Lifestyle CNA
Pas debatit me Fifin për stonimin, Mentor Haziri zbulon befasinë e

Këngëtari që solli hite bashkë me Tunën, nxorri në pah se sa shumë i mungonte skenës muzikore përgjatë kësaj kohe ndaj ai i ka bashkuar forcat për një projekt muzikor me Mentor Hazirin.

Ka qenë ky i fundit që ka zbuluar lajmin përmes një postimi në Instagram.

Lajmi vjen pak ditë pasi Mentori pati dhe një debat virtual me këngëtaren Fifi, të cilën e kritikoi për performancën në ?Kënga Magjike?.

I pyetur në një intervistë për ?Mirage?për pjesëmarrjen në ?Kënga Magjike? dhe vlerësimin e dy artistëve, Fifi dhe MC Kresha me 4 pikë, Mentori foli hapur dhe tha se nuk i pëlqeu aspak performanca e tyre.

Sipas tij, kënga ishte e mirë, por këngëtarja Fifi nuk e solli në formën e saj më të mirë pas stonoi.

Lajmet e fundit nga