LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kam rënë në dashuri"/Rike Roçi pranon lidhjen por pendohet

30 Mars 2019, 10:10, Lifestyle CNA
"Kam rënë në dashuri"/Rike Roçi pranon lidhjen

Pas komenteve pikante të ish-banores së Big Brother, Rike Roçi dhe reperit Noizy ,që  shkëmbenin dhe fotot ku kishin pozuar bashkë, ndjekësit e bukuroshes nisën të mendonin se mund të kishte diçka më shumë se shoqërore mes tyre, por jo.

Vetë Rikja tregoi se nuk ka asgjë tjetër përpos shoqërisë me reperin:

?Ehaa kam thënë disa herë që kurrë s?kemi qënë të lidhur, u bë vite me këtë histori, boll. Vetëm shoqëri? , u pwrgjigj Rikja, e cila dukej se i kishte ardhur në majë të hundës me këtë thashethem.

Dhe në fakt, Rike nuk para flet për historitë e saj të dashurisë, edhe pse sot e theu rregullin për një djalosh mjaft elegant, të cilin na e ka prezantuar në Instagram.

?Eh po, kam rënë në dashuri?, u shpreh ajo në foton e publikuar në Instastory, për të cilën u bë pishman shumë shpejt dhe e fshiu.

Ai në fakt nuk është i dashuri i saj por presidenti i lëvizjes ?5 Stelle? në Itali, Luigi di Maio, i cili është fiksimi i bukuroshes shqiptare.

Lajmet e fundit nga