LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Pse përqafon dikë tjetër në vend të babit?"/Aktorja shqiptare vihet në siklet nga vajza e saj

29 Mars 2019, 10:10, Lifestyle CNA
"Pse përqafon dikë tjetër në vend të

Seriali i njohur shqiptar që po korr sukses së fundi është ?Familja Kuqezi? me pjesmarrjen e aktorëve më të njohur shqiptare.

Në rolin kryesor si nëna e familjes kuqezi është aktorja e njohur Adelina Muça,bashkëshortja e regjisorit Hervin Çuli.,  ka rrëfyer së fundmi në një intervistë për ?Tring Stars? një skenë të sikletshme me vajzën e saj të vogël.

Gjithçka ndodhi pasi vajza kishte parë  mamanë të puthet në rol me dikë tjetër:

?Ka pasur raste kur dhe më ka drejtuar gishtin. Problematika më e madhe ishte një episod, vajta në shtëpi dhe tha:

?E pashë atë episodin e rradhës. Shumë mirë ishte, po unë nuk e kuptoj çdo të thotë të përqafosh (se nuk thoshte dot puth) dikë tjetër përveç babit. Ajo nuk më pëlqeu dhe aq shumë. Megjithatë, uroj të mos ndodhi herë tjetër.?- rrëfen Adelina.Burimi:tring

 

 

Lajmet e fundit nga