LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

21 vjeçarja i habit të gjithë/I përballon shpenzimet e shkollës duke shitur diçka të pazakontë

27 Mars 2019, 14:10, Lifestyle CNA
21 vjeçarja i habit të gjithë/I përballon shpenzimet e

Si mund të bëni para pa u lodhur shumë? Kjo 21-vjeçare, që ka shpenzimet e shkollës për të mbuluar, ka gjetur një mënyrë për të bërë para pa u lodhur shumë.

Ajo blen të brendshme me shumicë, me çmime deri diku të lira dhe më pas i shet me nga 100 euro palën.Në disa raste ajo mund të paguhet edhe për selfie të realizuara ndërkohë që mban të mbathurat veshur.Studentja e Universitetit të Nju Jorkut, tha për Glamour se i është futur ?biznesit? me të brendshmet e përdorura  për të përballuar shpenzimet e shkollës.Ato u shiten personave që janë të pasionuar pas nuhatjes së tyre.

Shuma që ajo kërkon për të brendshmet e saj të përdorura, varet nga sa kohë i ka pasur veshur.

Veç shitjes së të brendshmeve, e reja punon edhe si shëtitëse qensh dhe kameriere dhe bën një total prej 40,000 dollarësh në vit.

Lajmet e fundit nga