LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aktori i njohur martohet për herë të katërt/Zyrtarizon lidhjen me grimierën 20 vite më të re

27 Mars 2019, 09:25, Lifestyle CNA
Aktori i njohur martohet për herë të katërt/Zyrtarizon

Sikurse është  bërë publikë në mediat e huaja aktori Nicolas Cage është gati për t?i dhënë fund beqarisë pasi ka bërë një kërkesë për një liçencë martese të shtunën në Clark County, Nevada.

Aktori 55-vjeçar paraqiti dokumentet me emrin e të dashurës së tij 36-vjeçare, grimieren Erika Koike, si partnerja me të cilën do të celebrohet.

Data e saktë e dasmës ende nuk është bërë e ditur , por liçensa ka vlerë një vit që nga momenti i kërkesës.

Ata kanë vetëm një vit që janë bashkë, që nga prilli i vitit të kaluar kur nisën romancën, dhe daljet në publik i kanë pasur të rralla pasi nuk preferojnë të jenë në vëmendjen e mediave.

Kjo është martesa e katërt e aktorit të njohur, pas 3 të tillave të mëparshme.

Lajmet e fundit nga