LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Hera e parë si pronare shtëpie"/Këngëtarja tregon shtëpinë luksoze

27 Mars 2019, 10:53, Lifestyle CNA
"Hera e parë si pronare shtëpie"/Këngëtarja tregon

Këngëtarja e njohur nga Kosova Lindita Halimi së bashku me partnerin e saj reperin Big D,më datën 11 mars , u bënë prindër për herë të parë.

Vogëlushen e tyre vendosën ta quanin Kaimana dhe si duket ajo ka qenë një ogur i mbarë për çiftin.

Këngëtarja ka publikuar një foto në Insta Story, ku shfaqet një vilë gjigante të cilën e ka blerë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

?Hera e parë si pronare shtëpie. Zoti është i madh. E ndërtuar që nga themelet. Muaji im i lindjes është i paparë!?- mbishkruan ndër të tjera Linda.

Lajmet e fundit nga