LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Hiqi ato se nuk përputhen!”/Rudina Magjistari i kthehet fanses:“Shëndeti është i pari!”

26 Mars 2019, 11:10, Lifestyle CNA

Rudina Magjistari kishte zgjedhur një veshje me ngjyrë të verdhë e cila është trend i këtij sezoni në emisionin e saj.

Por kombinimi i fustanit në ngjyrë limoni, me një palë geta ngjyrë mishi dhe këpucë në ngjyrë të zezë, nuk i ka pëqlyer një ndjekëseje të moderatores, e cila i ka komentuar në foton e publikuar në Instagram:

?Hiqi getat dhe këpucët të luuuuutem ????? nuk përputhen fare as me fustanin as me ty?.

Me shumë mirësjellje Rudina i tregon ndjekëses se me të merret një staf i tërë, e megjithatë ajo e lidh me shëndetin arsyen e kësaj veshjeje duke na bërë të dyshojmë disi:

?E dashur, mos kujto se unë e një departament i tërë, që kuron veshjet e mia, nuk e dinë këtë. Shëndeti është i pari, pastaj veshja ??.

 

Lajmet e fundit nga