LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nëse doni të jeni trendy këtë sezon, ja si duhet t'i bëni thonjtë

26 Mars 2019, 12:40, Lifestyle CNA

Bëhet fjalë për trendin e manikyrit sipas printit të lëkurës së lopës dhe Kendall Jenner me Ariana Grande-n na sigurojnë që duhet ta provojmë të paktën një herë.

?E di që duket shumë e çuditshme, por është një trend i lezetshëm?, tha Jenner për ?Allure?, pak kohë më parë.

Dhe modelja e njohur e provoi, pasi këtë fundjavë që lamë pas postoi pikërisht këtë foto:

Por nuk keni pse i qëndroni besnike vetëm ngjyrës së bardhë me të zezë, pasi mund të eksperimentoni me nuanca të ndryshme dhe detaje të veçanta.

Gati për të provuar ndonjë model prej këtyre?

Lajmet e fundit nga