LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/Rroba banjet që janë perfekte për vajzat me gjoks të vogël

26 Mars 2019, 12:53, Lifestyle CNA

Ky artikull është veçanërisht për ato vajza që kanë gjoks të vogël, por që mund t?ia dalin të tregojnë asetet e tyre, mjaftojnë që të gjejnë rroba banjet e duhura.

Bikinit me mbushje, frudat dhe printet e ndryshme janë hilet që funksionojnë gjithmonë. Gjithashtu mund të zgjidhni stile të guximshme, që janë shumë të hapura në pjesën e bustit, në rastin e truporeve.

Këto janë 18 modelet e rroba banjeve, të cilat janë perfekte për femrat me bust të vogël:

Lajmet e fundit nga