LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas suksesit me Xhensila Myrtezaj, kantautori shqiptar nuk ndalet/Së shpejti projekti i rradhës

26 Mars 2019, 11:53, Lifestyle CNA

Pas rikthimit si kantautor pas 7 vitesh, me bashkëpunimin me Xhensila Myrtezajn, Pirro Çako ka gati projektin e radhës.

Lajmin e ka dhënë Ardit Gjebrea në Instagram, ku ka publikuar një foto me mikun e tij të ngushtë.

?Pirro Çako nuk ndalet! Sapo ka dalë nga ?furra? një tjetër superkëngë!?, shkruan Arditi.

Rikthimi i Pirro Çakos me baladën ?Sekreti im? ishte ai që i duhej muzikës shqiptare dhe u prit mjaft mirë.

 

Lajmet e fundit nga